Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ben Affleck zrezygnuje z ikonicznej postaci w filmie The Batman 0

Nowy film o przygodach Mrocznego Rycerza to jedna wielka tajemnica. Poza tym, że w obrazie pojawi się Deathstroke wiemy niewiele. Ben Affleck, który zagra tytułowego herosa oraz nakręci film, aktualnie zajmuje się pisaniem scenariusza. Jak się okazuje, na ten moment brakuje w nim pewnej ikonicznej postaci znanej z komiksów o Batmanie.

O kogo może chodzić? Ano o Catwoman. Taką informację za pośrednictwem Twittera podał dziennikarz zajmujący się kinem, Erik Davis. Jakiś czas temu chęć zagrania tej postaci wyraziła Sienna Miller. I to właśnie ona miała powiedzieć Davisowi o tym, iż w scenariuszu, jak na razie nie znalazło się miejsce dla Kobiety-Kot.

Sienna Miller powiedziała mi wczoraj, że chce zagrać Kobietę-Kot w filmie Afflecka o Batmanie: Nie ma jej w scenariuszu, ale chcę żeby ją dopisano.

napisał Eric Davis

Ciężko uwierzyć w to, aby Affleckowi udało się upchnąć te wszystkie postacie w jeden film. Dla jego dobra byłoby oczywiście lepiej, gdyby wprowadzono jak najmniej nowych bohaterów do uniwersum DC i Warner Bros. Pictures. A Wy jak myślicie?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…