Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy zdjęcia do Avengers: Infinity War już trwają? 0

W mediach pojawiły się ciekawe informacje. Wynika z nich, że prace na planie widowiska Avengers: Infinity War trwają już od dwóch tygodni!

Skąd to wiemy? Informacje wyciekły od pewnego fotografa, który pracuje dla firmy Atlanta Filming. Ten sam człowiek miał okazję strzelać zdjęcia na planie w trakcie kręcenia Spider-Man: Homecoming. Podobno miał on okazję widzieć na własne oczy niektórych aktorów w kostiumach superbohaterów. I to właśnie ten fakt ma być potwierdzeniem tego, iż prace na planie dotyczą właśnie widowiska Avengers: Infinity War. Podobno pierwszy klaps padł już 7 listopada.

Warto także odnotować, że według niego, tym razem Marvel Studios i Walt Disney zadbały o ochronę, która jest zdecydowanie większa niż przy innych produkcjach należących do uniwersum. Na ten moment nie ma żadnych szans na zrobienie zdjęć z bliższej odległości, dlatego też do sieci nie wyciekło żadne zdjęcie z samego planu.

Niektórzy uważają jednak, że Atlanta Filming się myli i tak naprawdę to co aktualnie dzieje się w Pinewood Atlanta Studios, to nie prace na planie Avengers: Infinity War, a dokrętki do Strażników Galaktyki 2, które zostały niedawno zarządzone. Z pewnością Marvel nie potwierdzi tych doniesień. A na pewno nie w najbliższym czasie.

Premiera samego filmu zaplanowana jest na kwiecień 2018 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…