Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe odcinki 'Między nami, misiami!' w Cartoon Network 0

Trzy urocze misie Grizzy, Panda i Lodomir każdego dnia próbują odnaleźć się w świecie ludzi i prowadzić takie życie, jak oni. Tym razem bohaterowie będą chcieli wystąpić w reklamie telewizyjnej i zachorują na grypę. Premiera nowych odcinków pierwszego i drugiego sezonu serialu Między nami, Misiami! w poniedziałek 28 listopada.

Trzy misie codziennie próbują zaadaptować się w świecie ludzi. W nowych odcinkach Grizzy Panda i Lodomir zapragną wystąpić w reklamie telewizyjnej. Nie będzie to jednak takie proste, ponieważ w nagraniach mogą wziąć udział tylko zwierzęta, które przebywają w sklepie zoologicznym. Bohaterowie zrobią wszystko, by się tam dostać i zagrać w spocie reklamowym.

Premierowe odcinki pokażą także, jak Panda poradzi sobie z uczuciem zazdrości, które będzie go zżerać, gdy jego bracia dostaną w prezencie nowe smartfony. Z kolei Lodomir poczuje się niedoceniony przez swoje rodzeństwo. Postanowi porzucić swoją ekipę i zostać szefem w japońskiej restauracji. Bohaterów czekają też niebezpieczne przygody – po kąpieli w jeziorze cała trojka zachoruje na niedźwiedzią grypę. Na szczęście w pobliżu będzie Chloe, która otoczy ich opieką.

Premiera nowych odcinków Między nami, Misiami!, w poniedziałek 28 listopada na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 15:35.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…