Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Imponujący teaser kolejnej części Aut od Pixara 2

Pixar Animation Studios i Walt Disney Pictures prezentują pierwszą teaserową zapowiedź trzeciej odsłony Aut. Wy możecie obejrzeć ją poniżej. Naprawdę warto zapoznać się z tym imponującym zwiastunem.

Głównym bohaterem historii będzie oczywiście Zygzak McQueen, który obecnie jest już prawdziwym wyścigowym weteranem. Podróżuje po całej Ameryce, gdzie bierze udział w największych wyścigach. Nowymi postaciami w filmie będą jego nowy sprzymierzeniec i przyjaciel, Cruz Ramirez oraz nowy wróg, Jackson Storm. Oczywiście nie zabraknie znanych i lubianych bohaterów takich jak Złomek, Ramone czy Sally.

Premiera Aut 3 zaplanowana została na 16 czerwca 2017 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

KubiQ

Pamiętam jak niegdyś narzekałem na pierwszy sequel aut. Gdzieś chyba na forum jest nawet wątek który napisałem jako 14 letni gówniarz w którym daję temu rozczarowaniu wyraz. Ale w przypadku trzeciej części? Nie wiem jakim cudem, ale kupili mnie tym jednym teaserem…

Bluejohn_26 KubiQ

@KubiQ Dla mnie "Auta" to najgorsza animacja (seria), która wyszła spod ręki Pixara, więc jeden dobry teaser niewiele tu zmienia. Gdyby nie fakt, że Disney zarabia krocie na zabawkach, prawdopodobnie zakończyła by żywot na pierwszej części.

KubiQ Bluejohn_26

@Bluejohn_26 Nie tylko dla ciebie. Sam uważam że pierwszy film to w najlepszym razie wyższe strefy stanów średnich, dwójkę pomińmy milczeniem. Ale jeśli utrzymają taki troszkę poważniejszy ton jak w teaserze, w trójce, to myślę że może wyjść z tego coś ciekawego.

Na pewno Auta 3 i tak będą lepsze od Monster Trucks…

Proszę czekać…