Anne Hathaway w czarnej komedii 0

Podczas rozmowy na temat obrazu Get Smart, Anne Hathaway ujawniła, iż wkrótce rozpocznie pracę nad nowym projektem, który będzie nosić tytuł Dancing With Sheba.

- Wcielę się w postać dawnej modelki, która była przez ostatnie 10 lat na odwyku i w końcu po 8-miesięcznym leczeniu wychodzi i postanawia już naprawdę przerwać nałóg. Przyjeżdża więc do domu w weekend, w którym akurat jej siostra ma zamiar się pobrać. – opowiada aktorka.

Kadr z filmu Diabeł ubiera się u Prady 2006Kadr z filmu Diabeł ubiera się u Prady 2006

Za kamerą stanie reżyser thrillera Milczenie owiec Jonathan Demme, a jedna z ról przypadła Debrze Winger. Jednak nikt nie został jeszcze wybrany do roli siostry głównej bohaterki.

Zdjęcia do obrazu rozpoczną się jesienią.

Anne Hathaway znana jest m.in. z obrazu Diabeł ubiera się u Prady, gdzie wystąpiła u boku Meryl Streep i Emily Blunt. Aktorkę niedługo będziemy mogli również zobaczyć w filmie Zakochana Jane, który zagości na ekranach polskich kin 14 września bieżącego roku. Jest to romantyczny dramat Juliana Jarrolda opowiadający prawdziwą historię wczesnych lat angielskiej pisarki Jane Austen i jej romansu z młodym Irlandczykiem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…