Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lin-Manuel Miranda chce zagrać przeciwnika Spider-Mana 0

Kolejny aktor zgłasza gotowość dołączenia do wielkiej rodziny Marvela. Jest nim Lin-Manuel Miranda, który chciał zagrać jednego z kultowych przeciwników Spider-Mana.

W sieci jakiś czas temu pojawiły się plotki, które sugerowały, iż Michael Mando wciela się w postać Carnage’a w widowisku Spider-Man: Homecoming. Oczywiście nie zostały one potwierdzone. Z takiej kolei rzeczy z pewnością cieszy się właśnie Lin-Manuel Miranda, który marzy o zagraniu tej postaci. Simon Thompson, prowadzący program "Meet the Movie Press" powiedział, iż w ubiegłym tygodniu miał okazję rozmawiać z aktorem.

Miranda jest wielkim fanem Marvela. I jest tam jeden konkretny bohater, którego chciałby zagrać. Chodzi o Carnage’a. Powiedział, że jeśli Marvel i Disney szukają osoby, która mogłaby się wcielić w tę postać, to on chce to zrobić. Jako fan, byłby zachwycony gdyby mógł wcielić się w Carnage’a. To jest jego cel.

powiedział Thompson

Trzeba także pamiętać, że prezes Sony Pictures, Tom Rothman w ubiegłym miesiącu powiedział, iż czeka nas kilka spin-offów Spider-Mana. Szef wytwórni nie podał żadnych szczegółów, jednak jest szansa na to, że jednym z nich miałby być własnie film o Carnage’u. Myślicie, że Lin-Manuel Miranda nadawałby się do zagrania tego bohatera?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…