Zoe Kravitz pojawi się w świecie Fantastycznych zwierząt 0

W sierpniu pojawiły się informacje, że aktorka Zoe Kravitz dołączyła do obsady filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Nie było jednak wiadomo, kogo zagra. Mówi się, że jej postać pojawi się w przyszłych sequelach. Te informacje nie były wcześniej potwierdzone aż do teraz. David Yates powróci na stanowisku reżysera dla kolejnej części przygód Scamandera i ujawnia, że Kravitz pojawi się jako Leta Lestrange. Poniżej znajdzie się kilka SPOILERÓW, więc czytacie na własne ryzyko.

Ci, którzy są zaskoczeni pojawieniem się Zoe Kravitz w Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć nie mają się czego obawiać. Można ją było łatwo przeoczyć, szczególnie że była do zobaczenia tylko do zobaczenia na fotografii trzymanej przez byłego kochanka, Newta Scamandera (Eddie Redmayne). Nic straconego! Wiadomo, że aktorka pojawi się w sequelu. Oto co na ten temat ma do powiedzenia Yates:

Tak. Leta Lestrange pojawi się w drugim filmie. Ona jest dość skomplikowana i wymagająca, a Newt wciąż ją kocha. Dlatego też Leta ma na niego wpływ i jest… postacią tragiczną. Zobaczymy jej trochę więcej w kolejnej odsłonie.

W powieściach J.K. Rowling o Harrym Potterze jest siedmiu członków rodziny Lestrange, którzy byli wspomnieni. Najbardziej znana jest Bellatrix Lestrange, którą w filmach grała Helena Bonham Carter. W sztuce Harry Potter i Przeklęte Dziecko zostaje ujawnione, że miała ona dziecko z Voldemortem, podczas gdy jej siostra Narcissa wyszła za mąż za członka rodziny Malfoy. Rodzina Lestrange należy również do "Sacred 28", czyli jednej z 28 rodzin czarodziejów "czystej krwi".

Wiadomo, że ta seria filmów została już rozszerzona z trylogia do pięciu kinowych opowieści. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Lestrange pojawić się w kolejnych odsłonach, a w powietrzu wisi potencjalna kontynuacja romansu ze Scamanderem. Co prawda Newt przywiązał się do Tiny Goldstein (Katherine Waterston), obiecując jej powrót do Nowego Jorku.Jednak sequel nie będzie się rozgrywał w okolicach Wielkiego Jabłka.

David Yates potwierdził, że Fantastyczne zwierzęta 2 będą się rozgrywały w Paryżu. Eddie Redmayne na ewno pojawi się jako Newt Scamander. Zobaczymy również Johnny'ego Deppa jako Gellerta Grindelwalda. Nikt z pozostałej obsady nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony. Warner Bros. ustalił datę premiery na 18 listopada 2018.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…