Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Martin Scorsese nie nakręci biografii Sinatry 0

Do tej pory wydawało się, że film biograficzny opowiadający o Franku Sinatrze jest jedynym z ważniejszych projektów Martina Scorsese. No właśnie, wydawało się.

Produkcja jednak nie powstanie. Zostało to potwierdzone przez Michaela Chabona, który zajmował się pisaniem scenariusza do filmu o legendarnym muzyku, a także aktorze.

Od jakiegoś czasu pracowałem nad projektem opowiadającym o życiu Franka Sinatry. Przeczytałem także pamiętniki Tiny Sinatry, w których opowiadała o swoim ojcu. Nazywała go "tatusiem". Ten film byłby naprawdę świetny. Scorsese miał go wyreżyserować, a ja miałem napisać scenariusz.

powiedział Chabon

Oczywiście zadano mu pytanie o to, dlaczego projekt nie dojdzie do skutku. Odpowiedź okazała się krótka, ale zwięzła. Brzmiała: To co zwykle. Można, więc się domyśleć, że poszło o pieniądze.

Swego czasu mówiło się, że w postać Franka Sinatry miałby się wcielic Al Pacino. W obrazie wystąpiłby także Robert De Niro w roli Deana Martina. Niestety na razie ten projekt leci do kosza i w najbliższym czasie nie spodziewajmy się filmu o jednym z najpopularniejszych muzyków XX wieku.

Źrodło: The Playlist

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…