[EXCLUSIVE] Pierwsze spojrzenie na Hiszpański temperament 1

Hiszpański temperament zagości w polskich kinach i rozgrzeje widzów do czerwoności. Amaia (Clara Lago) będzie musiała się zmierzyć z porzuceniem i odnaleźć nową miłość.

Emilio Martinez Lazaro pokazuje, że przecież to nic wielkiego jeżeli narzeczony rzuca Cię tydzień przed ślubem. Co prawda ojciec już jedzie na uroczystość, całe miasteczko szykuje się na wesele, koleżanki przyszły na wieczór panieński, sukienka wisi w szafie… ale przecież coś się wymyśli! Tego kwiata pół świata! W czym gorszy jest poznany przypadkowo (i po pijaku) chłopak od Twojego byłego!? Ba, może nawet jest lepszy! Tak, jest Andaluzyjczykiem czyli śmiertelnym wrogiem Basków, ale przecież miłość nie zna granic, zakazany owoc smakuje najlepiej, Romeo i Julia dobrze o tym wiedzieli. Co prawda ukochanego trzeba najpierw wyciągnąć z więzienia, nauczyć baskijskiego akcentu, ubrać jak człowieka, ale co to znaczy w imię wspólnego szczęścia? W każdy związek musimy zainwestować, żeby potem zbierać owoce, to wie każda, mądra kobieta. Baskijski narzeczony w trzy dni, przecież to bułka z masłem! Poza tym kto powiedział, że na ślub nie można przybiec w trampkach, wcześniej zawracając Pana Młodego z ucieczki autobusem? Wątpliwości to atut ludzi myślących, ważne by pomóc w podjęciu tej dobrej decyzji. Czy jednak jak już stanie na ślubnym kobiercu wypowie sakramentalne „tak”?

Brzmi jak szaleństwo w czystej postaci? Będzie się można o tym przekonać już od 2 grudnia, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia pierwszego fragmentu filmu.

Jesteś zainteresowany? Chcesz zobaczyć hiszpańskie plenery i śmiać się przy tym do łez? Weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenie do kina!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…