Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Poziom mocy Kapitan Marvel będzie przeogromny 0

Człowiek zarządzający Marvel Studios, Kevin Feig od dawna informuje o tym, iż Kapitan Marvel będzie najpotężniejszą superbohaterką, jaka kiedykolwiek pojawiła się na dużym ekranie. Podobno będzie silniejsza od samego Thora i Hulka, co uczyni ją najsilniejszą ze wszystkich postaci, jakie mogliśmy dotychczas oglądać w Kinowym Uniwersum Marvela. Imponujące.

Kevin Feige w ostatnim wywiadzie powiedział co nieco na temat Kapitan Marvel. Z jego słów wynika, że będziemy mieli okazję obcować z naprawdę potężną postacią, która będzie wielkim wzmocnieniem dla Avengers w walce z Thanosem.

Jeśli zbieraliście karty Marvela z postaciami i spojrzeliście na wykresy z ich mocami, to wiecie, że nie ma bohatera w filmie, który mógłby z nią konkurować. Tak wysokiego poziomu mocy nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć w naszych filmach. Musimy to jakoś zbalansować i wprowadzić przy tym postać niezwykle ludzką, łatwą do powiązania, która będzie potrafiła nawiązać więź z publicznością. Oni chcieliby zobaczyć ją latającą wokół Słońca, a potem uderzającą w Księżyc. Dlatego musimy też pokazać jej wady bliskie człowiekowi.

stwierdził Feige

Dodatkowo prezes Marvel Studios powiedział, iż Brie Larson jest osobą, której z pewnością uda się rozkochać publiczność. Każdy fan będzie chciał się z nią udać w podróż. Podobnie jak to było z Robertem Downey Jr., Chrisem Prattem czy Benedictem Cumberbatchem.

Po raz pierwszy Kapitan Marvel pojawi się w Avengers: Infinity War. Natomiast jej solowy film będzie miał premierę 8 marca 2019 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…