Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

T2: Trainspotting w nowym szalonym międzynarodowym zwiastunie! 3

Premiera T2: Trainspotting, kontynuacji kultowego filmu z lat 90. XX wieku zaplanowana została na 27 stycznia 2017 roku (w Polsce 3 lutego). Tymczasem w sieci zaprezentowano nowy międzynarodowy zwiastun z kilkoma nowymi, szalonymi scenami. Zobaczcie sami.

T2: Trainspotting to druga część kultowego filmu lat dziewięćdziesiątych XX wieku, dzięki której poznamy dalsze losy Marka Rentona (Ewan McGregor). Dowiemy się, czy rzeczywiście udało mu się wyrwać na dobre z brudnego, podziemnego życia Edynburga i heroinowego nałogu, przestępczego półświatka, w którym każdy czyn motywowany jest narkotykowym głodem.

W sieci zaprezentowano właśnie nowy międzynarodowy zwiastun z kilkoma nieznanymi wcześniej, szalonymi scenami. Zobaczcie sami poniżej:

Pierwsza część filmu, który z Ewana McGregora uczynił międzynarodową gwiazdę, została uznana za jeden z dziesięciu najważniejszych brytyjskich filmów w historii. Obraz powstał na podstawie autobiograficznej powieści Irvine’a Welsha.

W kontynuacji wystąpią poza wspomnianym McGregorem także: Robert Carlyle, Ewen Bremner oraz Jonny Lee Miller, a więc stara ekipa w komplecie. Film do polskich kin trafi 3 lutego 2017 roku.

Źrodło: YouTube

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…