Młoda Lara Croft wyruszy na poszukiwanie ojca 0

Od kilku lat mówi się o reboocie Tomb Raider. W końcu rozpoczęła się realizacja filmu, w który w tytułową rolę Lary Croft wcieli się Alicia Vikander. Aktorka przejmuje tę postać po Angelinie Jolie. Mówi się, że nadchodzący remake będzie zupełnie inny niż poprzednie adaptacje gry wideo. Producent Graham King w końcu ujawnił kilka detali.

King w jednym z wywiadów opowiedział o swoich planach odnośnie nowego filmu, który pojawi się na ekranach już w 2018 roku. To co mówił nie do końca ma sens, ale wiadomo, że historia ma się skupić na "młodej" Larze Croft, która wyrusza na poszukiwania swojego ojca. Całość ma przenieść bohaterkę do korzeni. Jest tylko jeden problem, Alicia Vikander nie jest dzieckiem, ani nawet nastolatką.

Alicia Vikander ma obecnie 28 lat, a podczas produkcji przybędzie jej kolejny rok.Angelina Jolie miała 25 lat, kiedy powstał pierwszy film z tej serii. Dziwnym wydaje się próba przedstawienia "młodszej" wersji Croft. Tyle zdradził producent:

To coś w rodzaju powrotu do korzeni. Jest młoda Lara Croft, która chce się dowiedzieć, czy jest ojciec jest martwy czy nie. To niezwykle emocjonalna opowieść i myślę, że Alicia uważa ją za interesującą. Myślę, że cała opowieść jest naprawdę dobra i mamy naprawdę właściwą ekipę i fantastycznego reżysera.

Roar Uthaug, reżyser thrillera Fala, został zatrudniony w marcu, aby zająć się pracą nad Tomb Raider. Film ma zasadzać się na oryginalnej historii z gry wideo, a sama bohaterka będzie bardziej emocjonalna niż jej poprzedniczka. Reżyser chce, aby Lara była "prawdziwym człowiekiem", dlatego planuje pewne zmiany w prowadzeniu postaci.

Premiera filmu jest planowana na wiosnę 2018 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…