Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Najnowsza zapowiedź rosyjskiego Attraction robi wrażenie! 2

W sieci pojawiła się kolejna, już trzecia zapowiedź rosyjskiego dramatu sci-fi pt. Attraction (Prityazhenie), którego premiera zapowiadana jest w rosyjskich kinach na 26 stycznia 2017 roku. Efekty w filmie robią naprawdę spore wrażenie.

Reżyserem filmu jest Fedor Bondarchuk znany z takich produkcji jak 9 kompania czy Stalingrad. Attraction (Prityazhenie) to widowiskowy dramat sci-fi, którego fabuła oscyluje wokół przybyłego z kosmosu niezidentyfikowanego obiektu latającego. Kiedy statek kosmitów rozbija się w moskiewskim blokowisku, wielu ludzi zaczyna zastanawiać się nad poglądem ludzkości na człowieczeństwo oraz życie pozaziemskie.

Premiera filmu zaplanowana została na 26 stycznia 2017 roku. Co ciekawe produkcja ma być wyświetlana także w kinach IMAX i w technologii 3D. W obsadzie znaleźli się m.in. Oleg Menshikov, Alexander Petrov i Irina Starshenbaum.

Poniżej prezentujemy epicki, trzeci już zwiastun rosyjskiej superprodukcji, oceńcie sami jakość efektów specjalnych.

Źrodło: YouTube

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…