Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Rihanna tańczy w widowisku Bessona Valerian i Miasto Tysiąca Planet! 1

Zobaczcie pierwsze oficjalne zdjęcie gwiazdy z superprodukcji science fiction Valerian i Miasto Tysiąca Planet. Mamy dla Was też polski zwiastun widowiska. Największe dzieło w karierze reżysera w kinach latem 2017 roku.

Prezentujemy pierwsze oficjalne zdjęcie Rihanny z superprodukcji Valerian i Miasto Tysiąca Planet Luca Bessona. Wciąż nie wiadomo, w kogo dokładnie wcieli się popularna RiRi. Rąbka tajemnicy nie uchyla nawet partnerujący artystce, Dane DeHaan.

Nie zdołacie się niczego domyślić. Wątek Rihanny jest kompletnie szalony i niesamowity. Pracowałem z nią w pierwszych dwóch tygodniach zdjęć. Gdybym opowiedział, co wtedy nakręciliśmy, zbieralibyście szczęki z podłogi. Aż sam sobie zazdroszczę!


Rihanna, fot. Daniel Smith.

Nowe dzieło autora Piątego elementu, Leona zawodowca i Lucy, to wysokobudżetowa (kosztująca 180 milionów dolarów) adaptacja bestselerowego komiksu Pierre'a Christina i Jean-Claude'a Mezieresa. W obsadzie filmu zobaczymy sławy ze świata kina, muzyki i modelingu. Obok Dane'a DeHaana i Rihanny o dobrą rozrywkę widzów zadbają, m.in.: Cara Delevingne, Rutger Hauer, Herbie Hancock, Ethan Hawke, John Goodman i Clive Owen.

Humor Strażników Galaktyki, rozmach Gwiezdnych wojen i wizjonerstwo Piątego elementu – to będzie jedno z największych filmowych wydarzeń 2017 roku!

Bohaterowie superprodukcji Luca Bessona – Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Dane DeHaan i Cara Delevingne, fot. Vikram Gounassegarin/EuropaCorp.

Z obszernymi fragmentami filmu mieli okazję zapoznać się dziennikarze cenionego, opiniotwórczego serwisu IGN. W swojej relacji zrecenzowali obraz w następujący sposób:

Czegoś takiego w tym gatunku jeszcze nie widziano. Valerian i Miasto Tysiąca Planet to Strażnicy Galaktyki na sterydach, film stworzony w rozpoznawalnym stylu Bessona, przywodzącym na myśl Piąty element. Jednak mający własną tożsamość i naprawdę wiele do zaoferowania. To bez wątpienia największy blockbuster przyszłego lata, wyznaczający nowe standardy dla efektów specjalnych. Ilość detali i jakość stylu wizualnego wykreowanego przez Bessona jest imponująca. Ten film już w stadium produkcji wygląda lepiej niż wszystkie kinowe przeboje minionego roku!.

Valerian i Miasto Tysiąca Planet do polskich kin wejdzie latem 2017 roku, ale mamy dla Was już oficjalny polski zwiastun:

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…