Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

W styczniu rozmowy na temat przyszłości uniwersum Star Wars 0

Chyba każdy z nas jest świadomy tego, iż uniwersum Star Wars jest tak obszerne i posiada tak wielki potencjał, że filmy osadzone w tym świecie mogą być tworzone w nieskończoność. A przynajmniej dopóki będą one przynosiły pokaźne zyski.

materiały prasowe

Niedawno producentka filmów Disneya i Lucasfilm, Kathleen Kennedy udzieliła ciekawego komentarza na temat przyszłości sagi. Jak się okazuje producenci i ludzie odpowiedzialni za Star Wars, usiądą niebawem przy jednym stole i zaczną dyskusję na temat przyszłości uniwersum.

Jest możliwa produkcja filmów, o których sporo rozmawiamy. Jednak dopiero w styczniu planujemy przysiąść na poważnie do rozmów. Na razie wypuściliśmy Przebudzenie mocy, na premierę czeka Łotr 1, a teraz kończymy zdjęcia do ósmego epizodu. Mamy wystarczająco dużo informacji, aby przystanąć i zadać sobie pytania: "Co my takiego robimy? Czy to jest emocjonujące? I czy są jakieś rzeczy, które chcemy jeszcze zgłębić?

powiedziała producentka

Dodatkowo dowiedzieliśmy się jeszcze kilku interesujących rzeczy dotyczących świata Gwiezdnych wojen:
- kultowe już żółte napisy początkowe będą przeznaczone tylko i wyłącznie dla głównej sagi. Spin-offy będą miały całkiem inną oprawę.
- nie wiadomo, jak dalej potoczą się losy rodu Skywalkerów po dziewiątym epizodzie. Nie podjęto jeszcze decyzji czy po tej części produkowane będą tylko spin-offy czy może główna saga będzie nadal kontynuowana
- w 2020 roku miał zadebiutować spin-off o przygodach Bobby Fetta. Co ciekawe Disney przygotował nawet teaserową zapowiedź, która miała być pokazana na Star Wars Celebration 2015. Niestety z powodu konfliktu z reżyserem – Joshem Trankiem – ten pomysł został porzucony
- film Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie ma być utrzymany w klimatach produkcji przygodowych, które rozgrywały się w czasie II wojny światowej, z kolei spin-off o Hanie Solo będzie inspirowany dziełami malarza Frederica Sackridera Remingtona, który specjalizował się w pokazywaniu scen z Dzikiego Zachodu.

Źrodło: CinemaBlend

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…