Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

John Wick 2 z polskim zwiastunem 1

Dystrybutor najnowszej odsłony przygód niejakiego Johna Wicka zaprezentował polski zwiastun filmu, w którym Keanu Reeves powraca jako były zawodowy zabójca, który nie chce, ale musi…

Producent Sicario, Miasta złodziei i Niezniszczalnych przedstawia kontynuację hitu, który wyniósł kino akcji na nowy poziom i okazał się jednym z lepiej przyjętych filmów w 2014 roku. John Wick 2 to powrót Keanu Reevesa jako byłego zawodowego zabójcy, który nie chce, ale musi…

Zobaczcie zresztą sami oficjalny polski zwiastun:

Legendarny super zabójca John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.

Poniżej prezentujemy też polskie plakaty filmu Chada Stahelskiego:

Oprócz gwiazdy, która wcieli się w Johna Wicka, w obsadzie są między innymi Bridget Moynahan, Ian McShane, Peter Stormare i Laurence Fishburne. Premiera filmu zaplanowana została na 10 lutego 2017 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…