Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Żywe maszyny od Petera Jacksona dostały datę premiery 1

W ubiegłym miesiącu informowaliśmy Was o tym, iż Peter Jackson zamierza wyprodukować film na podstawie powieści "Żywe maszyny", która została napisana przez Philipa Reeve’a. Dzisiaj poznaliśmy datę premiery widowiska.

Universal and MRC ogłosiły, że film trafi do kin 14 grudnia 2018 roku! Ekipa zdjęciowa wejdzie na plan wiosną przyszłego roku. Pracę będą odbywały się oczywiście w Nowej Zelandii.

Niestety tym razem Peter Jackson nie stanie za kamerą filmu. Będzie jego producentem. Funkcję reżysera będzie pełnił natomiast Christian Rivers, człowiek który pracował przy efektach specjalnych przy widowiskach tworzonych przez nowozelandzkiego twórcę. Peter Jackson wspólnie z Fran Walsh i Philippą Boyens zajmie się napisaniem scenariusza.

Londyn dostrzegł zdobycz. Małe miasteczko nie ma szans. Londyn jest wielki, szybki i… głodny. Wśród stalowych pokładów miasta młoda zabójczyni ściga własną ofiarę. Na jej drodze staje czeladnik cechu historyków. Ta chwila zmienia życie obojga. Już wkrótce Londyn przestaje być domem Toma i Hester, którym przyjdzie zmierzyć się z potężnym spiskiem, śmiercionośną bronią i potworną groźbą, jaka zawisa nad światem. Ale najpierw muszą pokonać własny strach. (opis wydawcy)

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…