Parker Posey zagra Dr Smith dla Netfliksa 0

Po kilku latach przygotowań ruszy produkcja rebootu Zagubieni w kosmosie dla platformy Netflix. Serial otrzymał już datę premiery na rok 2018, a w scenariuszu są już zawarte kultowe postaci. Co ciekawe Netflix wybrał Parker Posey do roli Dr Smith, który pierwotnie był grany przez mężczyznę.

Jonathan Harris wcielał się w postać Dr Smitha w oryginalnym serialu, a Gary Oldman zagrał go w filmie. Posey dołączyła do obsady serialu, w której już znaleźli się Toby Stephens jako John Robinson, Maxwell Jenkins jako Will najmłodsze dziecko Robinsona, Taylor Russell jako najstarsza córka Judy Robinson i Molly Parker jako Maureen Robinson.

Netflix zamówił już dziesięć odcinków pierwszego sezonu. Każdy odcinek będzie trwał godzinę. To opowieść sci-fi bazująca na klasyku z lat 60. Premiera będzie miała miejsce w 2018 roku.

Serial będzie się koncentrował wokół rodziny Robinson, która musi poradzić sobie w obliczu kryzysu. Lata świetlne od ich wybranego celu podróży będą zmagać się z nowym i dziwnym otoczeniem oraz własnymi demonami. To historia, którą łączy w sobie dramat rodzinny oraz przygodę sci-fi.

Wiadomo, że Netflix musi jeszcze znaleźć aktorów do roli najmłodszej córki i Majora Don Westa. Platforma nie ogłosiła jeszcze, kiedy rozpoczną się zdjęcia. Parker Posey można obecnie oglądać w oryginalnej produkcji Netfliksa Mascots, którą wyreżyserował Christopher Guest.

Źrodło: tvweb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…