Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Aktor znany z Legends Of Tomorrow chciałby zagrać młodego Dumbledore'a 0

W kinach wreszcie możemy oglądać Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, które są znakomitym powrotem do świata czarodziejów, a także początkiem nowej serii pełnej magii. Kontynuacja przygód Newta Scramandera została już zapowiedziana i teraz twórcy muszą znaleźć odpowiedniego aktora, który wcieli się w postać młodego Albusa Dumbledore’a.

Zapewne każdy fan tego świata wie, że Dumbledore za młodu stoczył wielki pojedynek z innym potężnym czarodziejem – Gellertem Grindelwaldem. O tego bohatera producenci filmów nie muszą się martwić. Zagra go absolutna hollywoodzka gwiazda, Johnny Depp. Co innego Dumbledore, który wciąż nie został obsadzony. Oczywiście wielu aktorów chce grać w tego typu produkcjach. Niestety nie wszystkim jest to dane.

Zainteresowanie rolą przyszłego dyrektora Hogwartu wyraził znany z serialu Legends Of Tomorrow, Arthur Darvill. Oto co powiedział na ten temat w niedawnym wywiadzie.

Absolutnie! Wiesz co? Kiedyś przysięgałem sobie, że gdy będę w odpowiednim wieku to zagram czarodzieja. Chciałbym nim być. Teraz mogę zapuścić brodę w kolorze soli i pieprzu, do końca życia byłbym szczęśliwy, gdybym mógł zagrać czarodzieja. Jeśli by do mnie przyszli i powiedzieli: Chcemy, abyś zagrał młodego Dumbledore’a, to tak, z pewnością bym to rozważył.

Spójrzcie na poniższe zdjęcie i sami sobie odpowiedzcie – czy Arthur Darvill nadawałby się do tej roli?

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…