Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Justice League Action – kultowi superbohaterowie ratują świat w Cartoon Network 0

Superman, Batman, Wonder Woman i inni bohaterowie znani z komiksów DC Comics znów stają do walki w obronie Ziemi. W nowej, przepełnionej akcją animacji Justice League Action przyjdzie im zmierzyć się z największymi wrogami. Premiera serialu w niedzielę, 4 grudnia o godz. 20:15 w Cartoon Network.

materiały prasowe

Liga Sprawiedliwości to drużyna, która każdego dnia staje do walki w obronie naszej planety. W jej skład wchodzą popularni superbohaterowie z komiksów DC Comics. W nowej animacji Justice League Action poza najbardziej znanymi postaciami, takimi jak Batman, Superman czy Wonder Woman pojawi się jeszcze ponad 100 bohaterów, wśród których będą waleczni herosi i podstępne czarne charaktery.

Członkowie Ligi Sprawiedliwości każdego dnia są gotowi na wielkie wyzwania. Drużynę czeka nieustająca walka z największymi wrogami, którzy władają nadprzyrodzonymi mocami i posiadają tajniki czarnej magii. Superbohaterowie staną twarzą w twarz z groźnymi przybyszami z kosmosu, a ich starcia dostarczą widzom wielu emocji.

Premiera nowego serialu Justice League Action w niedzielę, 4 grudnia na antenie Cartoon Network. Emisja w każdą niedzielę o godz. 20:15.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…