Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Cukier podskoczył Wojewódzkiemu! 0

Sebastian Fabijański, gwiazda hitu Pitbull. Niebezpieczne kobiety będzie gościem popularnego talk-show stacji TVN i Kuby Wojewódzkiego.

Kuba Wojewódzki, fot. MW Media.

We wtorkowy wieczór, 29 listopada, gościem specjalnym programu Kuby Wojewódzkiego będzie Sebastian Fabijański, gwiazda hitu Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Z prowadzącym talk-show, najsłodszy drań w polskim kinie, porozmawia o zawartości cukru w Cukrze, o niebezpiecznych kobietach, facetach do wzięcia i rekordach nowego Pitbulla, który zanotował najlepsze otwarcie w historii polskiego filmu! A ponadto w zaledwie 11 dni przebił wyniki poprzednika – Pitbull. Nowe porządki.

Start odcinka z Fabijańskim o godzinie 22:30 w TVN.

Kuba Wojewódzki i Sebastian Fabijański, fot. Wojciech Kurczewski.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety – druga część filmowej trylogii Patryka Vegi przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku. Po raz pierwszy w jego historii akcja zostaje ukazana z punktu widzenia kobiet.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety to nie tylko doskonałe kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż 5 filmowych damsko-męskich duetów. Wszystko zaczerpnięte z życia autentycznych policjantek! W doborowej obsadzie filmu powracają ulubieńcy publiczności z części pierwszej oraz nowa ekipa gwiazdorska. W męskim, pełnym testosteronu gronie – obok Artura Żmijewskiego – znaleźli się, m.in.: Piotr Stramowski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński, jako kultowy Strachu.

Płeć piękną, w kreacjach skrajnie odmiennych od dotychczasowego dorobku, reprezentują: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska! Elektryzujące i zdeterminowane, policjantki i dziewczyny z drugiej strony barykady – oto właśnie – niebezpieczne kobiety.

Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Fabijański, fot. Anna Gostkowska/Ent One Investments.

Pitbull. Niebezpieczne kobiety wyświetlany jest w kinach od 11 listopada 2016 roku.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…