Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Przygotujcie się na Firmową Gwiazdkę. Moc truchleje w kinie! 0

Ulice miast mienią się już lampkami świątecznych dekoracji, w centrach handlowych widać przystrojone choinki, a sklepy kuszą świątecznymi promocjami i pomysłami na prezenty.

Jennifer Aniston, Olivia Munn, Jason Bateman i T.J. Miller w filmie Firmowa Gwiazdka, fot. Glen Wilson/Paramount Pictures.

Za niespełna tydzień Mikołajki, a po nich przyjdzie czas na Święta Bożego Narodzenia. Ale zaraz! Przecież przed Wigilią koniecznie trzeba zaliczyć firmowego śledzika! Wszakże w ciągu całego roku nie ma lepszego czasu na pracowniczą imprezkę integracyjną. Trzeba trochę się napić, wyluzować. Ale bez większych szaleństw, prawda? Już teraz przygotujcie się na Firmową Gwiazdkę.

Gwiazdorska obsada w nieświętej komedii o gwiazdkowej imprezie, na której poczujesz się jak nieboskie stworzenie! Jennifer Aniston, Jason Bateman, Olivia Munn i T.J. Miller w komedii wyreżyserowanej przez Josha Gordona i Willa Specka.


Character postery z filmu Firmowa Gwiazdka, fot. Monolith Films.

Firmowa impreza gwiazdkowa zwana popularnie "śledzikiem" to nieodłączna część miejskiego rytuału bożonarodzeniowego. Nierzadko dzieją się tam rzeczy, na których widok święty Mikołaj posiwiałby do reszty. Niejeden po takiej imprezie obudził się w miejscu przypominającym stajenkę, niejedna po 9. miesiącach próbowała sobie przypomnieć jak doszło do tego "niepokalanego poczęcia".

Zobaczcie co się stanie, gdy niezapowiedziana firmowa impreza świąteczna wymknie się spod kontroli, śledzik pójdzie na dno, klękające bydlęta przemówią ludzkim głosem, a pracownicy pewnej szanowanej firmy tak przegną choinkę, że igły będą sobie wyjmować z różnych części ciała, aż do Wielkanocy.

Moc truchleje w kinie! A dokładnie od 9 grudnia 2016 roku. Zobaczcie polskie zwiastuny:

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…