Będzie nowa trylogia Indiany Jonesa! 0

Chociaż na razie to nic oficjalnego, to wygląda na to, że szykują się jeszcze 4 części przygód Indiany. Pytanie tylko kiedy?

Chociaż jak mówi John Singh z Lucasfilm dla MTV News to tylko luźne rozmowy fanów w internecie, to wydaje się, że coś jest na rzeczy. Wprawdzie nikt oficjalnie tego nie powiedział, to zarówno Shia LaBeouf, jak i Harrison Ford podobno mają zapisane w kontrakcie udział w kolejnych trzech częściach Indiego. Informacje podał serwis IESB.net powołując się na bardzo wiarygodne źródło w wytwórni Paramount.

Shia LaBeouf, który zyskał sławę dzięki grze w takich filmach jak Niepokój, Na fali czy Transformers oraz niezastąpiony Harrison Ford to na pewno gwarancja kasowego sukcesu. Steven Spielberg za kamerą, który był współautorem sukcesu pierwszej trylogii o Indym, to kolejny argument za. Wydaje się więc, że w Hollywood, którym rządzi boxoffice i sukces kasowy trudno nie wykorzystać takie okazji. Przecież gdyby, to nie było najważniejsze nikt nie kręciłby czwartej części przygód Indiany. Wygląda, więc na to, że oprócz zapowiadanej na 2008 rok nowej części przygód będziemy mieli jeszcze trzy. Pod warunkiem oczywiście, że będzie dało sie na tym zarobić

Przypomnijmy jeszcze ile zarobiły poprzednie części i warto dodać, że było to w latach 80-tych.

Tytuł Rok Budżet (mln dolarów) Zarobek w USA (mln dolarów) Zarobek na świecie (mln dolarów)
Poszukiwacze zaginionej arki 1981 $20M $242M $384M

Indiana Jones i świątynia zagłady 1984 $28M $180M

$333M

Indiana Jones i ostatnia krucjata

1989 $48M $197M $495M

Fourth Installment of the Indiana Jones Adventures 2008 ? ?

?

Razem 1981-1989 $96M

<table cellspacing=0 border=0 cellpadding=2>
$619M
$1.210M

Indiana Jones i ostatnia krucjataIndiana Jones i ostatnia krucjata

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…