Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ralph Fiennes nadal zainteresowany graniem Voldemorta! 0

Uniwersum Harry’ego Pottera w wielkim stylu powróciło na ekrany kin. Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to kino pełne magii, które radzi sobie także bardzo dobrze pod względem finansowym. Od dawna wiemy, że seria będzie składała się z pięciu części.

Jakiś czas temu Ralph Fiennes, czyli aktor, który w uniwersum stworzonym przez J.K. Rowling odgrywał rolę Lorda Voldemorta powiedział kilka interesujących rzeczy. Z pewnością fani Pottera – a w szczególności tego filmowego – będą podekscytowani słowami utalentowanego aktora. Pierwsza kwestia dotyczyła postaci, w które Fiennes w swojej karierze miał okazje się wcielać.

Nigdy nie mów nigdy, jednak po tym jak zagrałem komendanta SS, seryjnego mordercę w Czerwonym smoku oraz Voldemorta w Harrym Potterze, zdecydowałem, że już nigdy więcej nie chcę być definicją zła. Jeśli grasz takie rzeczy, musisz stać się na moment taką postacią. To może pomieszać w twojej głowie.

powiedział Ralph Fiennes

Na szczęście fani Pottera mogą spać spokojnie. Brytyjczyk wyznał, że dla jednej postaci mógłby zrobić mały wyjątek.

Jeśli Voldemort miałby powróci, to czułbym, że mam obowiązek zaopiekowania się nim. Nie chciałbym oddać go w inne ręce.

Na razie nie wiadomo czy twórcy nowej serii, a w szczególności autorka scenariusza – J.K. Rowling, uwzględniła postać Lorda Voldemorta. Chcielibyście jego powrotu?

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…