Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Zobaczcie pierwszy zwiastun polskiej komedii 'Po prostu przyjaźń' 0

Prezentujemy pierwszy zwiastun polskiej komedii Filipa Zylbera zatytułowanej Po prostu przyjaźń z nieśmiertelnym przebojem Queen – "Friends Will Be Friends" i absolutnie doborową obsadą.

Maciej Zakościelny, Aleksandra Domańska, Marcin Perchuć, Piotr Stramowski i Agnieszka Więdłocha w filmie Po prostu przyjaźń, fot. NEXT FILM.

W nowym filmie autorów Listów do M. grają m.in.: Agnieszka Więdłocha, Magdalena Różczka, Sonia Bohosiewicz, Bartłomiej Topa, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć, Krzysztof Stelmaszyk, Katarzyna Dąbrowska. A także: Anna Polony, Magdalena Walach, Jan Peszek, Piotr Fronczewski i Przemysław Bluszcz. Premiera w kinach 6 stycznia 2017 roku.

Zobaczcie poniżej pierwszy zwiastun komedii:

Po prostu przyjaźń to wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje zostają wystawione na niejedną próbę. Alina i Marian (Sonia Bohosiewicz i Marcin Perchuć) w zaskakujący sposób wygrywają wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i bizneswomen, chce mieć dziecko nie wiążąc się z mężczyzną; ma jej w tym pomóc serdeczny przyjaciel (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) ryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) odmawia nieprzyzwoitej prośbie przyjaciela (Przemysław Bluszcz), ale w tajemnicy przed nim porywa się na rzecz niemal karkołomną.

Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) jak co roku wyrusza w góry. Tam odkrywają tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie. Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście?

Każdy wybór dla bohaterów komedii Po prostu przyjaźń oznacza tarapaty. Kto im pomoże? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.

Piotr Stramowski i Maciej Zakościelny w filmie Po prostu przyjaźń, fot. NEXT FILM.

Źrodło: NEXT FILM

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…