Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Rebooty E.T. i Powrotu do przyszłości nigdy nie powstaną 0

W czasach, gdy hollywoodzkie wytwórnie tworzą remake’i i rebooty klasyków kina na potęgę, miło usłyszeć, że niektóre z nich są nietykalne. Takimi tytułami są między innymi E.T. i Powrót do przyszłości.

Robert Zemeckis i Bob Gale mają tak skonstruowane umowy z wytwórniami Universal Pictures oraz Amblin Entertainment, że to właśnie oni mają finałowe słowo dotyczące stworzenia kolejnych lub też nowych wersji Powrotu do przyszłości. Aż do śmierci. A na to się nie zanosi. Zresztą panowie mają jeszcze jedno zabezpieczenie. Jest nim producent filmowy Frank Marshall, który niedawno wypowiedział się na ten temat.

Nie stworzymy rebootu Powrotu do przyszłości. Podobnie, jak E.T. – nigdy ich nie ruszymy. Uwielbiam oglądać te filmy. A co z pucharem mistrzowskim dla Chicago Cubs?

zapytał producent

Pytanie dotyczące amerykańskiej drużyny baseballowej miało związek nie tylko ze sportem, ale także z drugą częścią Powrotu do przyszłości. Ekipa po 108 latach zdołała wygrać World Series. W produkcji filmowej główny bohater, Marty McFly przeniósł się do 2015 roku. Wtedy Chicago Cubs także zdobyli mistrzostwo ligi. Niesamowite, że twórcy filmu pomylili się tylko o jeden rok.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…