Mr. Nobody o ostatnim śmiertelniku 1

Jared Leto oraz Sarah Polley będą gwiazdami nowej produkcji Mr. Nobody dramatu romantycznego, który wyreżyseruje Jaco Van Dormael.

Mr. Nobody, czyli Pan nikt ma być historią miłosną inspirowaną tzw. efektem motyla, który mówi, że ruch skrzydeł motyla powoduje sztorm tysiące kilometrów dalej. Film będzie opowiadał historię Nemo Nobody, który mając 120 lat jest ostatnim śmiertelnikiem otoczonym przez nieśmiertelnych. Zbliżając się do kresu życia jeszcze raz przeżywa swoje prawdziwe i wymyślone lata małżeństwa.

Jared Leto w filmie Pan życia i śmierci 2005Jared Leto w filmie Pan życia i śmierci 2005

Zdjęcia do filmu ruszą w przyszłym tygodniu a film ma mieć budżet w wysokości 40-50 mln dolarów. Obraz będzie kręcony w Brukseli, Montrealu i Berlinie. Holenderski reżyser Jaco Van Dormael ostatni swój film zrealizował 11 lat temu. ?smy dzień opowiadało historie przyjaźni zapatrzonego w swoją karierę biznesmena o imieniu Harry i Georgesa – młodego mężczyzny z zespołem Downa. Film był nominowany do Złotej Palmy w Cannes. Będzie to pierwszy film anglojęzyczny reżysera, który próbował go zrealizować od 6 lat.

Ostatni film Jareda Leto to Rodział 27, który miał swoją premierę w USA w styczniu, ale jeszcze nie dotarł do Polski. Sarah Polley wystąpiła w produkcji Życie ukryte w słowach. Premiera filmu Mr. Nobody już za rok.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…