Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Będzie więcej filmów o Pogromcach duchów 0

Jeśli myśleliście, że nie najlepsze wyniki finansowe oraz recenzje filmu Ghostbusters. Pogromcy duchów sprawią, że skończą się plotki dotyczące kolejnych produkcji osadzonych w tym świecie, to myliliście się. Wciąż jest szansa na to, że powstaną kolejne widowiska o drużynie zwalczającej siły ciemności.

Autorem takim doniesień jest sam Ivan Reitman, reżyser oryginalnych filmów o Pogromcach duchów, który aktualnie pracuje nad marką. Producent tegorocznego obrazu z żeńską drużyną pogromców duchów stwierdził, że powstaną kolejne filmy. Co więcej – z jego słów wynika, że proces realizacyjny już trwa! Na razie jednak próżno szukać szczegółów. Reitman był bardzo oszczędny i na ten moment nie wiadomo nic więcej.

Oczywiście najprostsze i najbardziej oczywiste wydaje się być stworzenie kontynuacji filmu z tego roku. W rolach głównych wystąpiły panie, a w skład tytułowych pogromczyń weszły między innymi Kristen Wiig i Melissa McCarthy. Drugą opcją jest stworzenie męskiego spin-offu. Przed rokiem spekulowano, że gwiazdami takiego filmu mogliby zostać Chris Pratt i Channing Tatum. Oczywiście taka zagrywka byłaby wstępem do ewentualnego połączenia obu filmów i stworzenia jednego, wielkiego widowiska, w którym pogromczynie i pogromcy musieliby połączyć siły w walce z nadprzyrodzonymi siłami.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…