Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jason Bourne może ponownie zawitać na ekrany kin 0

To na pewno dobre wieści dla fanów Matta Damona i postaci Jasona Bourne’a. Możliwe, że w niedalekiej przyszłości powstanie kolejna część serii. W niedawnym wywiadzie mówił o tym producent, Frank Marshall.

Frank Marshall bardzo optymistycznie zapatruje się na przyszłość cyklu. Wyznał, że miał niedawno okazję rozmawiać z odtwórcą głównej roli, Mattem Damonem oraz reżyserem, Paulem Greengrassem. Panowie byli zadowoleni z ich ostatniego filmu i są gotowi na dalszą współpracę.

Rozmawiałem z nimi. Są zadowoleni z tego, jak film sobie poradził. Oczywiście teraz wszystko zależy od jednego i każdy tak mówi: "jeśli przyjdziesz do nas z dobrą historią, pomyślimy nad tym". Tak, więc na razie robimy przerwę i powrócimy do tego, gdy znajdziemy odpowiednią historię. Zostawiliśmy drzwi otwarte, więc zobaczymy co z tego wyniknie.

powiedział producent

Warto także odnotować, że Marshall odniósł się do ewentualnego pojawienia się w kolejnym filmie Aarona Crossa, czyli postaci która została wykreowana przez Jeremy'ego Rennera. Niestety na razie nie są toczone rozmowy na temat kontynuacji jego historii, pomimo tego, że posiada ona w sobie potencjał.

A Wy jak oceniacie najnowszego Bourne'a? Chcielibyście kolejną część?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…