Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zimowy Żołnierz z tarczą Kapitana Ameryki na plecach 0

Film Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów zmienił wiele w kinowym uniwersum Marvela. Konflikt pomiędzy Rodgersem, a Starkiem nie tylko podzielił Avengers, ale także sprawił, że ten pierwszy postanowił rozstać się z tarczą Kapitana Ameryki.

Oczywiście sam Chris Evans także nie będzie grał tej postaci w nieskończoność. Od dawna plotkuje się na temat jego ewentualnego następcy. Faworyt wydaje się być jeden. Jest nim Zimowy Żołnierz, którego w gra Sebastian Stan. Nic nie zostało jeszcze potwierdzone i zapewne nawet, jeśli jakieś decyzje w biurach Marvela zapadły, my zwykli śmiertelnicy dowiemy się o nich za wiele miesięcy.

Sam aktor postanowił nieco podgrzać atmosferę i wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie z tarczą Kapitana Ameryki na plecach. Nie jest to co prawda ten sam gadżet, który możemy oglądać w filmach, ale na pewno dla wielu fanów będzie to zapalnik do dalszych spekulacji. Tarcza, którą możemy zobaczyć na fotografii została stworzona przez Casey’a McBrooma, który pracuje w firmie "Shield Labs". Zajmuje się ona tworzeniem "fajny rzeczy, dla fajnych ludzi".

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcie, o którym mowa:

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…