Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda Wikingów chciałaby zagrać w uniwersum DC 0

Kolejna gwiazda wyraziła chęć zagrania w komiksowej ekranizacji. Aktorka znana z serialu Wikingowie, Katheryn Winnick chciałaby się wcielić w postać Black Canary w kinowym uniwersum DC.

Uniwersum tworzone przez DC i Warner Bros. Pictures rozrasta się i w ciągu kolejnych lat na dużym ekranie pojawią się nowe postacie znane z komiksów. Black Canary pojawi się prawdopodobnie w filmie o Harley Quinn oraz Birds of Prey, którego gwiazdą będzie Margot Robbie. Oczywiście taki stan rzeczy sprawia, że już zaczęto zastanawiać się, która hollywoodzka aktorka wcieli się w superbohaterkę.

Postać Black Canary pojawiła sie w serialu Arrow stacji CW. Jak oczywiście wiadomo telewizyjne oraz kinowe uniwersum DC nie mają ze sobą wiele wspólnego, dlatego też odtwórczyni tej roli w produkcji serialowej – Katie Cassidy – może zapomnieć o angażu. Świetną kandydatką wydaje się gwiazda Wikingów, Katheryn Winnick. Od dawna wciela się w silną kobietę, Lagerthę której nieobca jest walka, dlatego też wydaje się, że byłaby to dobra opcja do zagrania superbohaterki. Spokojnie mogłaby stanąć naprzeciwko Jokera czy Deathstroke’a.

Sama aktorka także pozytywnie zapatruje się na swój ewentualny udział. Została zapytana o tę kwestię na Twitterze. Jej odpowiedź była szybka i prosta:

A według Was Katheryn Winnick nadawałaby się do tej roli? Czy macie może jakieś inne propozycje?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…