Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Finałowy 90-minutowy odcinek serialu Westworld już w najbliższy poniedziałek 1

Finałowy odcinek serialu HBO Westworld, nazwanego przez Time widowiskową produkcją i najbardziej oryginalnym serialem tej jesieni, zostanie wyemitowany już w najbliższy poniedziałek, 5 grudnia o godz. 20.10. Już od rana w poniedziałek finałowy odcinek wraz z całym sezonem Westworldu będzie dostępny online w serwisie HBO GO.

materiały prasowe

Dziesięcioodcinkowy serial HBO Westworld to mroczna odyseja o narodzinach sztucznej inteligencji i ewolucji grzechu. To opowieść o świecie, w którym każdy człowiek może zrealizować nawet najbardziej wyrafinowane fantazje. To nie tylko świetna produkcja telewizyjna.

Westworld to sugestywny, pobudzający widzów do myślenia serial telewizyjny, który analizuje ciemną stronę rozrywki.

napisano w Los Angeles Times

Grupa wybitnych aktorów, z niezwykle utalentowaną Evan Rachel Wood, pomaga unieść ciężar gatunkowy – komentował Indiewire. W produkcji występują Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton, James Marsden oraz Jeffrey Wright. Twórcami serialu są Jonathan Nolan oraz Lisa Joy, którzy pełnią także obowiązki producentów wykonawczych i scenarzystów. Nolan jest także reżyserem serialu. J.J. Abrams, Jerry Weintraub i Bryan Burk pełnią obowiązki producentów wykonawczych.

O wartości serialu Westword nie przesądzają stawiane przez niego pytania o pamięć, wolną wolę czy istotę człowieczeństwa, ale stanowią o niej pytania o to, czy jesteśmy w stanie stać się bardziej ludzcy, niż sami sobie na to pozwalamy, i czy nasze historie mogą być bogatsze i bardziej znaczące, niż pozwala nam na to nasza kultura.

pisano w Entertaiment Weekly

Od poniedziałku, 5 grudnia cały sezon serialu Westworld wraz z finałowym 90-minutowym odcinkiem będzie dostępny w HBO GO od samego rana. HBO już zapowiedziało produkcję kolejnego sezonu serialu. Poniżej zapowiedź finału.

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…