Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

George Lucas widział Łotra 1. Jaka jest jego ocena? 1

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie to absolutnie najważniejsza premiera ostatniego miesiąca tego roku. Pierwszy ze spin-offów kultowego sagi budzi wielkie zainteresowanie. Niektórzy ludzie na naszej planecie mieli już okazję zobaczyć ten film. Jedną z takich osób jest George Lucas.

Tę informację potwierdza reżyser widowiska Łotr 1, Gareth Edwards. Filmowiec powiedział, że miał okazję porozmawiać z samym Lucasem po seansie.

Dwa dni temu pokazaliśmy George’owi film. Wczoraj miałem okazję porozmawiać z nim przez telefon. Nie chcę wkładać słów w jego usta, ale szczerze powiem, że mogę już umierać szczęśliwy. Naprawdę polubił ten film. To wiele znaczy. Będąc szczerym i oczywiście zachowując szacunek do innych ludzi, to własnie ta recenzja była dla mnie najważniejsza. Wiecie, wy też jesteście ważni, ale on jest kimś w rodzaju boga. Tę rozmowę zabiorę ze sobą do grobu. Znaczyła ona dla mnie bardzo dużo.

powiedział Edwards

Na pewno pozytywne słowa na temat Łotra 1 mogą nas nieco uspokoić. Chyba każdy kto śledził proces produkcyjny filmu wie, że było kilka problemów. Miejmy nadzieję, że ostatecznie nie zaważyły one na jakości filmu. Premiera już 16 grudnia.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84 2016-12-05

“Niektórzy ludzie na naszej planecie " Ładniej by brzmiało w naszej galaktyce :D

Proszę czekać…