Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Premiera Jak wytresować smoka 3 zostaje opóźniona 0

Niestety fani znakomitej animacji Jak wytresować smoka będą musieli poczekać nieco dłużej na trzecią część smoczej sagi. Taką informację podała wytwórnia Universal Pictures, która od jakiegoś jest właścicielem DreamWorks Animation, które odpowiada za stworzenie serii.

Tym samym jest to kolejne opóźnienie długo wyczekiwanej kontynuacji przygód Czkawki i Szczerbatka. Pierwotnie animacja miała zadebiutować w kinie już 18 maja 2018 roku. Nowa data została ustalona na 1 marca 2019 roku. Universal Pictures nie podał powodu takiego stanu rzeczy. Pod względem produkcyjnym wszystko wydaje się być w porządku. Na stanowisku reżyserskim nadal będzie siedział Dean DeBlois.

Jak wytresować smoka 3 będzie kontynuowała opowieść o Czkawce, którego marzeniem staje się stworzenie utopijnej rzeczywistości, w której ludzi i smoki żyją w zgodzie. Cały plan zaczyna się sypać, gdy jego smok – Szczerbatek odnajduje ślady legendarnej i nieuchwytnej smoczycy.

Dodatkowo ogłoszono, że animacja "Everest", za którą odpowiada azjatycki dział DreamWorks, także zmieniła datę premiery. Film trafi do kin 27 września.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…