Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun Strażników Galaktyki 2 bije rekord Marvela 0

Po miesiącach czekania, Marvel Studios zaprezentowało wreszcie teaserowy zwiastun Strażników Galaktyki 2. Fani czekali na tę zapowiedź z niecierpliwością. Potwierdzają to liczby, które są naprawdę oszałamiające.

Oglądalność zwiastuna była tak wysoka, że pobity został rekord wszystkich dotychczasowych produkcji, za które odpowiedzialny jest Marvel. W ciągu pierwszych 24 godzin wideo zostało obejrzane 81 mln razy. Taką informacją za pośrednictwem Facebooka pochwalił się reżyser widowiska, James Gunn.

81 mln wyświetleń w ciągu pierwszych 24 godzin sprawia, że Strażnicy Galaktyki 2 mają drugi najwyższy wynik w historii, jeśli chodzi o teaserową zapowiedź (lepsza jest tylko Piękna i Bestia), a także najlepszy wynik w historii studia Marvel Studios. Bez żartów – jestem zaskoczony! Dziękuje Wam wszystkim za oglądanie (więcej niż jeden raz), dzielenie się i przywitanie z otwartymi ramionami Baby Groota oraz Mantis. Dziękuję Wam wszystkim za znakomite przyjęcie. Dziękuję wszystkim znakomitym ludziom na CCXP w Brazylii, gdzie zadebiutował zwiastun. I wreszcie wielkie podziękowania dla marketingowców z Marvela i Disneya, którzy znosili moje dziwactwa w czasie procesu tworzenia zapowiedzi. Szczerze. Nie wyobrażacie sobie co oni przechodzili. Jestem maniakiem. Teraz mają pewność, że przygotują PEŁNY ZWIASTUN!

powiedział reżyser

Nie ma co się dziwić, że zapowiedź znalazła tak wielkie uznanie wśród fanów. Pierwsza część jest jednym z najbardziej lubianych filmów Marvela. Tak, więc nam nie pozostaje nic innego jak przypomnieć Wam ową zapowiedź:

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…