Tajemnica The Deathly Hollows odkryta! 0

Długo oczekiwana brytyjska premiera siódmego i ostatniego tomu przygód Harry'ego Pottera w noc z piątku na sobotę…

Jak donoszą media brytyjscy bukmacherzy nie przyjmują od wczoraj zakładów dotyczących ewentualnego zabójcy Harry'ego Pottera. Rowling zapowiedziała, że w ostatnim tomie uśmierci dwie z głównych postaci. Był to doskonały pomysł do zarobienia dużych pieniędzy i zaczęły się zakłady. Największe straty bukmacherzy przewidzieli na okoliczność popełnienia samobójstwa przez Harry'ego, bo tak najczęściej typowali grający. Wszystko przez feralne 1200 egzemplarzy, jakie w skutek złamania umowy sprzedano w USA i na podstawie których pojawiły się już pierwsze recenzje w Stanach Zjednoczonych. Recenzje na które oburza się autorka, które zdradzają że:

Na stronach książki ginie co najmniej pół tuzina postaci znanych z poprzednich tomów, a wiele innych odnosi obrażenia lub jest torturowanych – pisze recenzentka New York Timesa. Tytułowe śmiertelne regalia, czy też jak się proponuje zabójcze relikwie to trzy magiczne przedmioty, które pozwalają ich posiadaczowi stać się panem Śmierci. Recenzje ujawniają jeszcze kilka istotnych szczegółów, ale nie chcemy psuć przyjemności czytania. Zainteresowanych odsyłamy do tekstu dziennika New York Times na stronie Onet.pl – kliknij.

Książki o Harrym zostały przetłumaczone na 65 języków i sprzedały się w ilości ponad 300 milionów egzemplarzy od czasu publikacji pierwszej części w 1997 roku. Już 27 lipca w naszych kinach Harry Potter i Zakon Feniksa, który bije rekordy oglądalności na świecie już od dwóch tygodni.

!http://gfx1.fdb.pl/rbx6ds(Kadr z filmu )!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…