Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Już niedługo ruszają prace nad Bad Boys 3 2

Will Smith to niezwykle zajęty gość. Jakiś czas temu mogliśmy oglądać go w Legionie samobójców, a już niebawem premiera kolejnego filmu z jego udziałem – Ukryte piękno. Następnym przystankiem w jego karierze jest nowy film Davida Ayera, Bright. Do tego dochodzi także współpraca z Netfliksem. A gdzie w tym wszystkim czas na zapowiadany od bardzo dawna Bad Boys 3?

Nie martwcie się! Will Smith w programie Jimmy’ego Kimmela zapowiedział, że projekt wciąż jest żywy i ma się jak najbardziej dobrze. Zdjęcia do filmu "Bad Boys for Life" miałyby wystartować już w marcu przyszłego roku. Potwierdza to także druga gwiazda serii, Martin Lawrence. I ma to sens, ponieważ trzecia odsłona cyklu ma ustaloną datę na styczeń 2018 roku. Jak przyznał sam Will Smith, prace nad filmem są naprawdę bardzo, bardzo blisko.

Oczywiście aktor podkreślił, że powrót do serii jest dla niego bardzo ważny i się z niego niezwykle cieszy. Uwielbia współpracować z Martinem Lawrence’em, a miesiące, które spędzał na planie dwóch pierwszych częsci były dla niego najlepszym czasem w karierze, jeśli chodzi o tworzenie wielkich hollywoodzkich blockbusterów. I trzeba przyznać, ze to widać. Pomiędzy panami jest naprawdę świetna chemia i czuć to w trakcie seansu.

Teraz miejmy nadzieję, że nic nie pokrzyżuje planów ekipy i ta wejdzie na plan w marcu. Czekacie na "Bad Boys for Life"?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…