Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sukces stacji CW - crossover z najlepszą oglądalnością od lat 0

Jeśli ktoś wątpił w zasadność tworzenia crossoveru komiksowych seriali, które są emitowane przez stację CW, to już teraz może zacząć przepraszać. Dzięki niemu, stacja uzyskała najlepszy tygodniowy wynik oglądalności od sześciu lat!

W crossover weszły takie produkcje jak Supergirl, Flash, Arrow i Legends of Tomorrow. Wszystkie najważniejsze postacie pojawiły się na jednym ekranie, aby wspólnymi siłami odeprzeć atak obcych. Statystyka jaka została przedstawiona przez portal Deadline, jasno sugeruje, że fani czekali na to od dawna. Najlepszy tygodniowy wynik oglądalności od sześciu lat. Jednocześnie okazał się on być o 20 procent wyższy niż analogiczny tydzień przed rokiem.

Rekordy były bite także przez poszczególne seriale. Legends of Tomorrow zanotował najlepszy wynik w swojej historii, który obecnie wynosi 3,39 mln widzów. Rekordy obecnych sezonów zostały pobite przez Supergirl (3,3 mln widzów) i Flasha (4,25 mln). Jeśli chodzi o Arrow, to ten serial zaliczył najlepszą oglądalność od ponad roku. Wyniosła ona 3,55 mln widzów. Jak widać decyzja o crossoverze okazała się być dla włodarzy stacji sporym sukcesem.

Średnia oglądalność jednego dnia wyniosła 2,3 mln widzów. Czy ta sytuacja sprawi, że widzowie mogą liczyć na kolejne spólne występy superbohaterów małego ekranu? Z pewnością fani wysłali jasny sygnał.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…