Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Słoneczny patrol - oficjalny zwiastun! 1

Na ten moment czekaliśmy! W sieci zadebiutował właśnie oficjalny zwiastun Słonecznego patrolu. Zapowiedź została najpierw zamieszczona na Twitterze. Zobaczcie ją sami!

AKTUALIZACJA:

Pojawił się już także zwiastun na oficjalnym koncie Paramount Pictures.

Oprócz Efrona i Rocka w obsadzie są także Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach, Priyanka Chopra, Ilfenesh Hadera i Hannibal Buress. Swój udział w filmie zapowiedziały także gwiazdy serialowego pierwowzoru Pamela Anderson oraz David Hasselhoff. Zaliczą oni występy gościnne w reboocie kultowego serialu.

Reżyserem nowej odsłony Słonecznego patrolu jest Seth Gordon. Głównym bohaterem filmu ma być ratownik, który zrobi wszystko, aby uratować swoją plażę przed ekologiczną zagładą. Wszystkiemu winny będzie naftowy potentat. Film do kin wejdzie 19 maja 2017 roku.

Źrodło: Paramount Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

KubiQ 2016-12-09

Nigdy nie byłem fanem oryginalnego słonecznego patrolu, więc nie mam jakiejś zbytniej nostalgi.

Mimo to, ten zwiastun nie wygląda najlepiej.

Bercik022 2016-12-09

Skoro tak naprawdę tworzą coś na zasadzie parodii słonecznego patrolu i w ogóle wszystko się od siebie różni oprócz plaży to po jaka cholerę dawać temu nazwę słoneczny patrol. Rozumiem że producenci to już tak duże szuje marketingu że kiedy wyjdzie dajmy na to taki "night rider" to tak naprawdę w kinie poleci ojciec Pio?

Grzegorz_Derebecki Bercik022 2016-12-09

@Bercik022 To chyba nie ma być parodia :) Dodatkowo marka ma na pewno rozreklamować ten film :)

Bluejohn_26 Grzegorz_Derebecki 2016-12-09

@Grzegorz_Derebecki Może i nie parodia, ale wyraźnie uderzają w tony głupkowatej komedii sensacyjnej, do czego daleko było oryginalnemu serialowi. Nie każdemu taka zmiana będzie się podobać.

Movieman Bluejohn_26 2016-12-09

@Bluejohn_26 od początku powtarzano, że będzie to film w klimatach 21 Jump Street. Jak widać twórcy i The Rock dotrzymali słowa ;)

bizarre Movieman 2016-12-09

"Słonecznego patrolu" na poważnie nikt by nie chciał oglądać, nie widzę też szans na skupieniu się na bardziej "sensacyjnej" stronie. Wg mnie jedyną opcją dla twórców było właśnie uderzyć w komediowe tony.

Redox Movieman 2016-12-09

@Movieman Porównanie do "21 Jump Street" myślę, że jest tutaj trafione. Może się udać z taką konwencją.

Proszę czekać…