Znamy reżysera Wolverine'a 0

Za kamerą obrazu stanie Gavin Hood.

Film powstanie dla studia 20th Century Fox. Produkcja rozpocznie się w listopadzie, a premiera odbędzie się najprawdopodobniej w 2008 roku.

Hugh Jackman w filmie X-Men 2000Hugh Jackman w filmie X-Men 2000

W rolę tytułową wcieli się Hugh Jackman. Scenariusz napisał David Benioff, a Lauren Shuler-Donner, Jackman oraz John Palermo zajmą się produkcją. Wolverine będzie mieszanką akcji z początkiem historii Logana, który dzięki eksperymentom przemienił się w niezniszczalnego mutanta z ostrymi jak brzytwa szponami.

- Jestem wielkim fanem pracy Gavina. Wiem, że zrobi on władczy film z intensywnymi postaciami, a akcja będzie jeszcze lepsza niż fani to sobie wyobrażają – opowiada Hugh Jackman.

Gavin Hood jest południowoafrykańskim reżyserem, którego film Tsosti z 2005 roku zdobył Oscara. Niedługo na ekrany kin wejdzie jego najnowsza produkcja pt. Rendition. Wystąpią w niej m.in. Reese Witherspoon, Jake Gyllenhaal, Meryl Streep i Peter Sarsgaard. Polska premiera odbędzie się 14 dni po światowej, czyli 26 października bieżącego roku. Oprócz tego, Hood jest również reżyserem polskiej produkcji W pustyni i w puszczy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…