Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Takiego Pajączka jeszcze nie było! Zobaczcie pierwszy zwiastun Spider-Mana! 6

Tak jak obiecano, w sieci pojawił się pierwszy zwiastun widowiska Spider-Man: Homecoming. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej. Zachęcamy do oglądania i komentowania.

Spider-Man: Homecoming będzie historią o dorastaniu, w której Peter Parker będzie uczęszczał do liceum. Będzie on starał się zaimponować swojemu nowemu znajomemu, a także dobroczyńcy, Tony’emu Starkowi. Dodatkowo będzie musiał zmierzyć się z niezwykle natrętnym wrogiem, Vulture’em.

Premiera 14 lipca 2017 roku.

Aktualizacja:

Zadebiutował także zwiastun międzynarodowy, który ma kilka nowych ujęć.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Redox 2016-12-09

W końcu, po 15 latach obecności Spider-Mana na ekranach kin, prawidłowo zrobili tego bohatera.

Asmodeusz 2016-12-15

trailer pokazuje dokładnie to czego się spodziewałem czyli filmu dla młodszego widza ze znikomym nawiązaniem do komiksów (nie to, że poprzednio było lepiej porostu bardziej wiarygodnie)

Michał 2016-12-10

Jednak Marvel to Marvel. Dla mnie bomba. Zwiastun serwuje dokładnie to czego można było się spodziewać po debiucie Spider-Mana w Civil War.

Rob 2016-12-09

Nie czekam, zwłaszcza jak ma "dochodzić" i robić wow po każdym powstrzymanym przestępcy to tym bardziej nie mam ochoty iść do kina. Super że film ma tytuł na część balu, który odbywać się będzie w "gimbazjum" Parkera. Jeszcze lepiej iż zamiast M.J. lub Gwen Stacy obiektem westchnień Parkera będzie ciemnoskóra gwiazdka Disneya. Do kina nie idę, chociaż Birdman i Iron Man wyglądają spoko, to czekam aż poleci w tv. W kinie mnie nie zobaczą.

Gracjan Mikitin 2016-12-09

Podoba mi się :) Jasne, niektórzy stwierdzą, że mehowy – kolejny Parker nastolatek. Ja jednak jestem na tak. Sporo tu energii, dynamizmu, humoru, relacje pomiędzy Peterem a Starkiem zapowiadają się interesująco. Vulture naprawdę wygląda strasznie. No i te easter eggi z Avengersami, super :)

Proszę czekać…