Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dlaczego Deadpool 2 nie będzie większym filmem? 0

Zazwyczaj, gdy wyczekujemy kontynuacji kasowego hitu, to spodziewamy się, że twórcy pójdą w stronę złotej zasady, czyli "więcej i mocniej". Inaczej wygląda sprawa Deadpoola 2, który pomimo wielkich możliwości finansowych wcale nie będzie bardziej epicki od pierwszej części.

Takie założenia były od samego początku. Podobno była to także jedna z przyczyn odejścia ze stołka reżyserskiego Tima Millera. Na temat kontynuacji filmu niedawno miał okazję wypowiedzieć się Simon Kinberg.

To jest jedno z najważniejszych założeń przy tworzeniu drugiego filmu: on nie ma być większy! Opieramy się tworzeniu filmu większego pod względem skali i możliwości, co nie jest normalne przy produkcji kontynuacji hitowego filmu. Pod względem tonu i stylistyki ma on być świeży i oryginalny. To jest dla nas największe wyzwanie. Tworzenie pierwszej części zajęło nam dziesięć lat, przy drugiej tak dużo czasu nie mamy.

powiedział producent filmów o X-Menach

Swoje trzy grosze dorzucił także Ryan Reynolds, który skomentował wybór Davida Leitcha na reżysera Deadpoola 2.

Uwielbiam Johna Wicka. Jednym z atutów, które posiada David Leitch, a nie ma go wielu reżyserów, jest fakt, iż potrafi on przy bardzo minimalistycznym budżecie stworzyć film, który wygląda 10-15 razy drożej niż w rzeczywistości jest.

stwierdził aktor

Na szczęście nie zmienił się duet scenarzystów. Rhett Reese i Paul Wernick zajmują się pisaniem skryptu. Deadpool 2 zawita w kinach już 12 stycznia 2018 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…