Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wyciekł tytuł ósmej części Gwiezdnych wojen 1

W oczekiwaniu na premierę widowiska Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, mamy dla Was interesujące nowiny dotyczące przyszłorocznej super premiery. Mowa oczywiście o ósmym epizodzie głównej sagi osadzonej w gwiezdnym uniwersum. W sieci pojawił się prawdopodobny tytuł filmu.

Możliwe, że przypadkowo doszło do wycieku tytułu ósmego filmu. LucasFilm postanowił zgłosił i zastrzec pełną nazwę w europejskim biurze, które zajmuje się własnościami intelektualnymi. Oczywiście takie zachowanie firmy nie umknęło uwadze fanów, którzy już zaczęli spekulować, czy nie jest to tytuł przyszłorocznego widowiska. A brzmi on: Star Wars: Forces of Destiny.

Możliwe, że ta sytuacja sprawi iż włodarze Walta Disneya oraz LucasFilm zdecydują się na wcześniejsze potwierdzenie tytułu. Na razie jednak wciąż tę informację musimy traktować w kategoriach zwykłej spekulacji. Nie mniej jednak, tytuł wydaje się być całkiem niezły i prawdopodobny. A Wy jak uważacie?

Star Wars: Episode VIII trafi na ekrany kin 14 grudnia 2017 roku. Reżyser produkcji jest Rian Johnson.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bluejohn_26 2016-12-12

Moim zdaniem, to niezbyt dobry tytuł. Kolejna część z mocą w podtytule? Dlatego mam nadzieję, że to tylko zmyłka ze strony Disneya i Lucas Films.

Proszę czekać…