Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zdjęcia do New Mutants w przyszłym roku 0

Jak zapewne pamiętacie, przed kilkoma dniami informowaliśmy Was o tym, iż 20th Century Fox w przyszłym roku ponownie zawita w Montrealu, gdzie będą kręcone zdjęcia do nowego filmu osadzonego w uniwersum X-Men. Niestety nie podano tytułu produkcji, która będzie wówczas tworzona.

Jednym z filmów, które od dawna są w planie wytwórni jest ekranizacja komiksu "The New Mutants". Wygląda na to, że kanadyjskie studio zostało zarezerwowane właśnie dla ekipy, która zajmie się kręceniem tego filmu. Skąd taka nowina? Ano reżyser filmu, Josh Boone umieścił na swoim Twitterze ciekawego posta, który wydaje się być dosyć wymowny.

Zdjęcia do nowego filmu o X-Menach wystartują w maju… Hmmmm, o który film może chodzić?

napisał filmowiec

Wydaje się, że ta kwestia została właśnie rozwiązany. Tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że to właśnie ekranizacja "The New Mutants" jest obecnie w najbardziej rozwiniętym stadium procesu realizacyjnego. Poniżej przypominamy Wam co powiedział prezes MELS Studios, Michel Trudel:

Prace na planie zdjęciowym rozpoczną się w maju i wtedy studia 2 i 3 będą okupowane przez kilka miesięcy. Mamy za sobą ponad dwa miesiące negocjacji. W październiku byłem w Los Angeles, aby ich przekonać. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że ponownie zawitają w Montrealu. Byli zadowoleni z poprzednich dwóch projektów, które z nami tworzyli. Byli bardzo usatysfakcjonowani naszymi obiektami oraz talentem filmowego przemysłu w Quebec.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…