Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Premiera Justice League 2 opóźniona 1

Warner Bros. Pictures robi dosyć mocne przetasowanie w swoim kalendarzu związanym z uniwersum DC. Wytwórnia zdecydowała się przesunąć datę premiery drugiej części Justice League, tak aby zrobić miejsce na solowego Batmana w reżyserii Bena Afflecka.

Do tej pory wydawało się, że to widowisko Zacka Snydera jest priorytetowym projektem Warner Bros. Pictures. No właśnie, wydawało się. Pierwotnie druga odsłona Justice League miała zawitać do kin w czerwcu 2019 roku. Na ten moment nie ustalono nowej daty premiery. Wiadomo natomiast, że Zack Snyder nadal będzie piastował pozycję reżyser superprodukcji.

Oczywiście sam Snyder nie będzie w tym czasie bezczynny. Filmowiec będzie miał okazję zabrać się wreszcie za wyczekiwany dramat wojenny The Last Photograph. Od kilku lat mówi się o realizacji tego projektu. Ekipa zdjęciowa wejdzie na plan prawdopodobnie w drugiej połowie przyszłego roku. Twórcy filmu teraz zajmą się szukaniem aktorów, którzy zagrają główne role (pierwotnie w filmie zagrać mieli Sean Penn i Christian Bale).

The Last Photograph to opowieść o korespondencie wojennym, który jako jedyny przeżywa atak na Amerykanów przebywających w Afganistanie. Jakiś czas później otrzymuje on zapytanie o pomoc od byłego żołnierza jednostek specjalnych. Chce on, aby korespondent zidentyfikował napastników, którzy stoją za porwaniem bliskiej mu osoby.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…