Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Patrick Wilson zagra przeciwnika Aquamana - którego? 0

O ile można mieć zastrzeżenia do jakości filmów należących do DCEU, tak do wyborów castingowych już nieco mniej. Warner Bros. Pictures poinformował o tym, iż angaż w widowisku Aquaman otrzymał Patrick Wilson. Aktor zagra przeciwnika tytułowego herosa.

Gwiazda serii grozy Obecność wcieli się w super łotra, Orma, znanego także pod pseudonimem Ocean Master. Jest on przyrodnim bratem Aquamana, który został zrodzony z tego samego ojca. Miał jednak inną matkę. Był on rywalem Aqumana do objęcia tronu Atlantydy. Posiada mistyczne umiejętności i swój własny trójząb.

Co ciekawe dla Patricka Wilsona będzie to już trzeci występ w komiksowej produkcji od DC. W 2009 roku mogliśmy oglądać go w roli Nocnego Puchacza w znakomitym filmie Watchmen – Strażnicy, z kolei w Batman v Superman: Świt sprawiedliwości użyczał swojego głosu prezydentowi Stanów Zjednoczonych.

W obsadzie są także między innymi Amber Heard w roli Mery oraz Willem Dafoe, który zagra postać o imieniu Vulko. Reżyserem widowiska jest James Wan. Premiera zaplanowana została na 5 października 2018 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…