Konkurs Grindhouse zakończony: Dla twardych lasek! 0

Prezentujemy listę zwycięzców.

Kadr z filmu Grind House 2007Kadr z filmu Grind House 2007

Koszulki wygrywają:

Trophy
Moim zdaniem najtwardszą laską zdecydowanie jest Czarna Mamba (Uma Thurman) z Kill Billa. A dlaczego? Ponieważ, chociaż dużo przeszła, nie poddawała się i dążyła do celu choćby nie wiem co. Poza tym jest bardzo silna fizycznie, jak i psychicznie i bardzo dobrze posługuje się Kataną (mieczem). Dzięki swoim umiejętnościom jest zdolna pokonać bezwątpienia wszystkich przeciwników.

wolfie
Lucy Liu jako O-Ren Ishi w filmie Kill Bill, wybrałem ja ponieważ byłem pod wrażeniem jak bohaterka grana przez Lucy Liu rozmawia na temat swojego pochodzenia na posiedzeniu rady yakuzy. :-)

Amillian
Według mnie najtwardsza laska z filmow Tarantino o Rodriguez to zdecydowanie Zoe Bell – jej postac zrobila na Tarantino tak ogromne wrazenie, ze mimo iz byla 'tylko' dublerka Umy Thurman w 'Kill Billl'u, w Grindhouse ma juz taka marke, ze zagrala sama siebie i w dodatku jak! wyzwolona, bez zadnych oporow, odwazna, spontaniczna, jest najbarwniejsza postacia z Death Proof, jej jazda na masce samochodu przekracza wszelkie granice, a scena z rura zostanie w mojej pamieci na wieki! :)

Czechu
Moim zdaniem najtwardszą laską jest Lucy Liu jako O-Ren Ishii w Kill Bill. Twarda laska o twarzy anioła i hipnotyzujących oczach. W tak młodym wieku zostaje Damskim Bossem Yakuzy. Ma w sobie niesamowity spokój który jest bardzo intrygujący potrafi sobie bez problemu poradzić z przeciwnikiem, mimo spokojnego wyglądu to ona jest najtwardszą laską jaką widziałem w filmie. Dzięki temu wyglądowi i zachowaniu staje się najbardziej nieprzewidywalną i zabujczą laską.

HOMEROWA
Podaj jedną propozycje z uzasadnieniem do rankingu na najtwardszą laskę z filmów wyżej wymienionych reżyserów.
Beatrix Szkrab czyli Uma Thurman z filmu Kill Bill vol.1
poniewaz nie ma dla niej zadnych przeszkod zrobi wszystko by zrownac z ziemia przeciwnikow. I choc osobiscie film mi sie nie podobal to jej role dalo sie zauwazyc i uwazam ze w takim rankingu powinna byc na wysokiej pozycji, zwlaszcza ze to nie jedyny film. No coz scena w ktorej zabila matke przy dziecku pokazuje ja jest nieobliczalna, mimo iz jest kobieta.

Gratulujemy. Pisownia oryginalna. Wkrótce uzupełnimy rozstrzygnięcie o propozycje nadesłane przez zwycięzców.

- tak wyglądał konkurs -

Death Proof łączy typowy horror z kinem akcji pełnym samochodowych pościgów, które stanowią tutaj kanwę opowieści. Ma to być kino dla i o prawdziwych twardych laskach.

Nowe unikalne dzieło, które powstało z fascynacji Quentina Tarantino i Roberta Rodrigueza filmami klasy „B, prezentowanymi na podwójnych seansach w małych kinach. Grindhouse vol.1. Death Proof to pierwsza część ich wspólnego projektu – eksplozja, jaką może wywołać tylko mieszanka Kill Bill i Sin City!

Dla najpopularniejszej didżejki w Austin, Jungle Julii (Sydney Tamiia Poitier) oraz jej dwóch przyjaciółek Shanny (Jordan Ladd) i Arlene (Vanessa Ferlito) noc jest najlepszą okazją, by porządnie się zabawić. Cała trójka wyrusza więc z Guero do teksaskiego Chili Parlor. Ich wyprawa nie pozostaje niezauważona… W ślad za dziewczynami potajemnie udaje się Stuntman Mike (Kurt Russell), facet, który lubi seks, alkohol i ostrą jazdę. Ale przede wszystkim kocha zabijać… Zwłaszcza młode, seksowne dziewczyny, na które działa jak magnez. On i jego diaboliczny samochód są postrachem każdego miasta, w którym się pojawiają.

W filmach Tarantino i Rodrigueza nie brakowało nigdy twardych lasek i właśnie z nimi będzie związane nasze zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe.

Podaj jedną propozycje z uzasadnieniem do rankingu na najtwardszą laskę z filmów wyżej wymienionych reżyserów. Może to być jedna z głównych bohaterek nowej propozycji Grindhouse vol.1. Death Proof dlatego zachęcamy do odwiedzania kin. Mogą to być np. twarde laski z filmu Sin City, których tam nie brakowało. Moja faworytka to Miho, ale każdy ma prawo do zdania odrębnego.

Regulamin konkursu.

Kadr z filmu Grindhouse 2006Kadr z filmu Grindhouse 2006

1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:

- login na fdb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)

- imię i nazwisko oraz adres, ( potrzebne do wysłania nagrody)

- odpowiedź z uzasadnieniem.

- w temacie e-maila wpisać: Grindhouse.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie.

4. Na wasze odpowiedzi czekamy do 26.07.2007 do godz. 18.00.

5. Wyniki podamy 27.07.2007 po godzinie 12.00 na stronie głównej fdb.pl.

6. Nagrody wyślemy pocztą.

Nagrody.

5 koszulek – rozmiar XS z filmu Grindhouse vol.1. Death Proof.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 15

Czechu

też się cieszę:)))

Anonimowy

Też dziękuje :-)

Ps. W jakim kolorze są koszulki??

Trophy

Wow, niespodziewałam się, że uda mi się!
Dzięki! :-)

Anita_Nowakowska

Niby tak, ale jak mam jechać z moim na zakupy (ubrania), to mnie trochę bierze. Ja wybieram może całymi dniami i w końcu nic nie wybiorę, ale tylko dlatego, że wiem co chcę i mam problem ze znalezieniem tego (lub w odpowiedniej cenie). Faceci z kolei są niezdecydowani – zakupy robią szybko, ale tylko aby mieć je z głowy ;)

Proszę czekać…