Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Co Andrew Garfield sądzi o zwiastunie Spider-Man: Homecoming? 2

Andrew Garfield jest w ostatnich tygodniach często zagadywany przez dziennikarzy i wiele pytań dotyczy kolejnego filmu o Spider-Manie. Oczywiście aktor, który dwukrotnie miał okazję wcielić się w Petera Parkera został zastąpiony przez kolegę po fachu, Toma Hollanda. Nie powinno, więc dziwić nikogo, że takie pytania są mu zadawane.

Gwiazdor jest jednak spokojny i nie daje się prowokować. Co więcej bardzo chwali Toma Hollanda. Raz nawet zdarzyło mu się podziękować za to, że już nie musi pracować przy tak ogromnym widowisku, jakim jest ekranizacja komiksu. Dzięki temu miał okazję wystąpić u Mela Gibsona i Martina Scorsese. Teraz jeden z dziennikarzy zadał mu pytanie, co Andrew Garfield sądzi o zwiastunie filmu Spider-Man: Homecoming.

Oglądałem i był on świetny! Myślę, że wygląda wspaniale. Jestem naprawdę podekscytowany, aby zobaczyć film, nie mogę się doczekać. Jestem wielkim fanem Toma Hollanda i tej postaci, dlatego też czekam z niecierpliwością.

stwierdził aktor</footer?

Andrew Garfield ma zdrowe podejście do całej tej sytuacji i chwała mu za to. Spider-Man: Homecoming trafi do kin w lipcu przyszłego roku.

Źrodło: Cinema Blend

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Wafel88 2016-12-14

No a co miał powiedzieć? Sam zagrał strasznie.

KubiQ Wafel88 2016-12-14

@Wafel88 Prawda, ale są ludzie pokroju Milesa Tellera którzy tacy skromni nie są. A w Przełęczy Ocalonych, Garfield poradził sobie świetnie, co tylko pokazuje, że potrzeba mu dobrej reżyserii by zalśnić…

A tak nawiasem mówiąc, mnie to ciekawi co o tych nowych Spidermenach sądzi Tobey Maguire. Możemy się z niego śmiać, ale bądź co bądź, Spidermanem był pierwszym, a i dla wielu osób filmy z jego udziałem mają sentymentalną wartość.

Proszę czekać…