Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Michael Fassbender opowiada o swojej nowej roli w Obcy: Przymierze 0

W przyszłym roku 20th Century Fox zadebiutuje kolejnym widowiskiem osadzonym w jednym z najwspanialszych franczyz w historii kina. Mowa oczywiście o filmie Obcy: Przymierze. Gwiazdą produkcji jest Michael Fassbender.

Aktor miał okazję udzielić krótkiego wywiadu, w którym opowiedział co nieco na temat postaci, w którą się wcieli. Jak doskonale pamiętacie w Prometeuszu zagrał postać syntetycznego robota o imieniu David. W nowym filmie będzie nosił imię Walter.

Myślę, że Walter będzie kimś zupełnie innym. David był wciąż w procesie tworzenia. Przypuszczam, że mógł być prototypem. Jego elementy mieszały się z ludzkimi częściami. Myślę, że ludzie byli tym lekko zaniepokojeni. Walter jest zdecydowanie prostszym robotem. Będzie działał bardziej logicznie, jest to sługa bez własnego ego.

stwierdził aktor

Wygląda, więc na to, że Walter będzie miał zdecydowanie więcej wspólnych cech z Bishopem z filmu Obcy – Decydujące starcie. Jego logiczne podejście do różnych tematów także może wpływać na jego postępowanie. No, ale więcej rzeczy na temat Waltera z pewnością dowiemy się w najbliższej przyszłości. I oczywiście z samego filmu.

Premiera widowiska Obcy: Przymierze będzie miała miejsce 19 maja 2017 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…