Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Podobno Robin Williams byłby dumny z nowego Jumanji 0

Film Jumanji wciąż pozostaje wielką tajemnicą. Kiedy studio New Line zdecydowało się ogłosić, iż trwają przygotowania do realizacji nowej wersji familijnego klasyka z lat dziewięćdziesiątych, fani zaczęli się zastanawiać czym tak naprawdę będzie ten obraz. Czy jest sequel? A może reboot?

Do dzisiaj nie dostaliśmy jasnej odpowiedzi. Kilka dni temu zakończyły się zdjęcia do filmu, dlatego też jedna z gwiazd produkcji, Jack Black miał okazję porozmawiać na jego temat z dziennikarzami. Aktor uważa, że Robin Williams, który zagrał główną rolę w Jumanji z 1995 roku byłby dumny z pracy jaką wykonano przy odświeżonej wersji.

Robin Williams byłby dumny. Uwielbiam go w oryginalnym Jumanji, musieliśmy wejść w naprawdę duże buty. Myślę jednak, że wykonaliśmy dobrą robotę. Wiesz, ten film jest inny. To nie jest sequel. To bardziej rewitalizacja.

stwierdził Jack Black

Miejmy nadzieję, że to ożywienie serii, o której powiedział Black wyjdzie jej na dobre i otrzymamy film, który w jakimś stopniu dorówna oryginałowi. Poniżej prezentujemy Wam jeszcze filmik z planu, który na zakończenie pracy wrzucił Dwayne Johnson na swojego Instagrama.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…